پوشش نوین پارچه ای برای استادیوم ها و ورزشگاه ها

زیبایی سازه چادری

یکی از ویژگی های سازه های چادری زیبایی خیره کننده آن در طرح ها و سازه های دکوراتیو است

انعطاف سازه چادری

وجود پارچه در این سازه ها حداکثر انعطاف را برای پروژه شما به ارمغان خواهد آورد

مقاومت سازه چادری

سازه های چادری بدلیل کشسانی بودن در برابر نزولات جوی و طوفان وبادهای شدید مقاومت اند

سقف ورزشگاه - سقف استادیوم - سقف استخرنزدیک به یک دهه است که سیستم سازه های غشایی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در صنعت ساختمان مورد توجه قرار گرفته است این سازه های کششی می توان به عنوان سقف چادری مناسب برای بنا ها ،سقف زمین بازی،آلاچیق های ویژه،سایبان پارکینگ ها،سایبان پارک ها و…که با یک نورپردازی پارچه ای خاص به عنوان المان فضای شهری مطلوب و شاخص جلوه کنند. لذا شرکت سازه غشایی NHA به نمایندگی از چندین شرکت خارجی از آلمان ، فرانسه و کره جنوبی از سال ۱۳۸۶ اقدام به فعالیت نموده است و با استفاده از مهندسین مجرب از دانشگاههای دولتی و با سابقه بالا به طراحی سازه چادری برای پروژه هایی از قبیل سقف استادیومها، سقف نورگیر مراکز خرید و سایبان تراسها و بسیاری موارد اقدام و محاسبات کششی بسیار پیچیده ای را انجام داده که توسط گروه های نصاب چادر این شرکت در تمام نقاط ایران به اجرای سازه های چادری به اتمام رسانیده است.
ورزشگاه سرپوشیده و یا اجرای پوشش برای ورزشگاه ها ، سالن های استخر و استادیوم ها یکی از معیارهای تاثیرگذار بروی کیفیت محیط ورزشی است . سازه چادری غشا تنها ارایه کننده چادرهای کششی مخصوص اجرای پوشش چادری ورزشگاه ها در ایران آماده مسقف کردن ورزشگاه ها ، استادیوم ها ، زمین های تنیس ، استخر و... است . باید توجه داشته باشیم که تمامی ورزشگاه های اروپایی و امریکایی از این نوع پارچه جهت مسقف کردن ورزشگاه ها و استادیوم ها بهره میبرند.

استادیوم

طراحی و اجرای سقف پارچه ای برای ورزشگاه

استفاده از سازه چادری غشا برای پوشش استادیوم ها و ورزشگاه ها یکی از جدیدترین کاربردهای سازه چادری است که اخیرا در ایران هم استقبال زیادی از آن شده است. شرکت سازه چادری غشا این افتخار را دارد که پروژه سقف چادری جایگاه تماشاچیان دلفیناریوم کیش را در کشور اجرا کرده و بسیار خرسندیم که با رضایت کارفرما و مشتریان رستوران مواجه شدیم و همچنین در حال اجرای سقف پارچه ای استادیوم در شهر شیراز است.

سازه پارچه ای برای پوشش استخر

با ورود پارچه غشایی- پارچه کششی برای ساخت سازه های چادری- سازه های پارچه ای، از اینگونه پارچه ها برای ساخت سازه های بی نظیری استفاده شده است. یکی از کاربردهای این گونه سازه ها، سقف چادری- سقف پارچه ای – سقف کششی برای استادیوم ها و فضاهای ورزشی و استخر ها است که تا به حال طرح های فوق العاده زیبایی اجرا شده است. سازه چادری غشا یکی از شرکت های بزرگ است که طرح های فوق العاده زیبایی برای استادیوم ها و استخر ها اعم از استخر های عمومی و خصوصی طراحی و اجرا کرده است.

سقف چادری- پارچه ای برای فضاهای ورزشی

به دلیل ماهیت کششی و ضد آب و ضد اتش بودن پارچه های کششی – پارچه های غشایی در بازسازی و ساخت استادیوم و ورزشگاه های جدید ، زمین های بازی اعم از زمین بسکتبال و زمین تنیس و همچنین استخرها از سازه های چادری- سازه های پارچه ای استفاده بسیاری می شود. تاکنون برای بسیاری از استادیوم ها و زمین های ورزشی بزرگ از سقف چادری- سقف پارچه ای- سقف کششی استفاده شده است تا پوششی برای این زمین های ورزشی باشد که منجر به ظهور طرح ها و سازه های فوق العاده زیبا و بی نظیری شده است.

NHA company

سازه چادری غشا

شرکت سازه غشایی NHA به نمایندگی از چندین شرکت خارجی از آلمان ، فرانسه و کره جنوبی از سال ۱۳۸۶ اقدام به فعالیت نموده است . و با استفاده از مهندسین مجرب از دانشگاههای دولتی و با سابقه بالا به طراحی سازه چادری برای پروژه هایی از قبیل سقف استادیومها ، سقف نورگیر مراکز خرید و سایبان بهارخواب و تراسها و بسیاری موارد اقدام و محاسبات کششی بسیار پیچیده ای را انجام داده که توسط گروه های نصاب چادر این شرکت در تمام نقاط ایران به اجرای سازه های چادری به اتمام رسانیده است. و در پایان شرکت سازه چادری NHA تمام تلاش خویش را جهت اجرای پروژه های موسسات دولتی و خصوصی را در کمترین زمان و با بهترین مصالح چادری اعلام می دارد.

سقف چادری خاص و مدرن

پوشش استادیوم با سازه چادری

این استادیوم میزبان فینال بازی های فیفا ۲۰۱۴بوده است و همچنین قرار است میزبان بازی های المپیک ۲۰۱۶ باشد.به همین دلیل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استادیوم Mario Filho ظرفیت ۲۰۰۰۰۰ تماشاچی را دارد. برای بازسازی و زیبا سازی این استادیوم جهت بازی های ۲۰۱۴ از سازه های غشایی استفاده شده و که جنس ان PTFE Fiberglass می باشد.این سقف چادری- سقف پارچه ای در ابعاد بسیار بزرگ در حدود ۴۷۰۰۰ مترمربع تهیه و اجرا گشته است و جلوه ای بسیار زیبا و نوین به استادیوم بخشیده است.این سازه چادری در واقع سقف چادری – سقف پارچه ای برای محل سکوی تماشاچیان می باشد تا محیطی راحت برای افراد ارائه کند. طراح این سازه چادری زیبا – سازه پارچه ای زیبا مهندس دانیل فرناندز می باشد.
اطلاعات بیشتر

Content Img Left

سقف پارچه ای استادیوم

پوشش مدرن با استفاده از سازه غشایی برای استادیوم

ساخت این استادیوم زیبا در چستر- پنسیلوانیا شروعی جدید برای زندگی با شور و نشاط را در یک منطقه تاریخی و قدیمی رقم زده است. جهت ساخت این استادیوم از سازه غشایی – سازه کششی- سازه چادری بسیار سبک وزن برای سقف چادری استادیوم – سقف پارچه ای استادیوم – سقف کششی استادیوم استفاده شده است. این سازه چادری- سازه پارچه ای توسط طراحان Rossetti-Delaware County طراحی و اجرا گشته و زیبایی خاصی به منطقه بخشیده است. مردم شهر چستر این سازه کششی- سازه غشایی را نماد خوشبختی و تجدد برای قدیمیترین شهرستان پنسیلوانیا می دانند.
اطلاعات بیشتر

Content Image Left

تامین کنندگان سازه چادری

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Logo

تهران - خیابان ولیعصر - روبروی درب اصلی پارک ملت - مجتمع رز پلاک64 واحد 14

تلفن های تماس جهت سفارش و هماهنگی های لازم

  • 021 220 38 245
  • 021 220 53 872