پارکینگ پارچه ای مدرن با سازه چادری غشا

زیبایی سازه چادری

یکی از ویژگی های سازه های چادری زیبایی خیره کننده آن در طرح ها و سازه های دکوراتیو است

انعطاف سازه چادری

وجود پارچه در این سازه ها حداکثر انعطاف را برای پروژه شما به ارمغان خواهد آورد

مقاومت سازه چادری

سازه های چادری بدلیل کشسانی بودن در برابر نزولات جوی و طوفان وبادهای شدید مقاومت اند

پارکینگ ماشین- پارکینگ چادری- سایبان ماشین

نزدیک به یک دهه است که سیستم سازه های غشایی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در صنعت ساختمان مورد توجه قرار گرفته است این سازه های کششی می توان به عنوان سقف چادری مناسب برای بنا ها ،سقف زمین بازی،آلاچیق های ویژه،سایبان پارکینگ ها،سایبان پارک ها،و…که با یک نورپردازی پارچه ای خاص به عنوان المان فضای شهری مطلوب و شاخص جلوه کنند. لذا شرکت سازه غشایی NHA به نمایندگی از چندین شرکت خارجی از آلمان ، فرانسه و کره جنوبی از سال ۱۳۸۶ اقدام به فعالیت نموده است . و با استفاده از مهندسین مجرب از دانشگاههای دولتی و با سابقه بالا به طراحی سازه چادری برای پروژه هایی از قبیل سقف استادیومها ، سقف نورگیر مراکز خرید و سایبان بهارخواب و تراسها و بسیاری موارد اقدام و محاسبات کششی بسیار پیچیده ای را انجام داده که توسط گروه های نصاب چادر این شرکت در تمام نقاط ایران به اجرای سازه های چادری به اتمام رسانیده است. و در پایان شرکت سازه چادری NHA تمام تلاش خویش را جهت اجرای پروژه های موسسات دولتی و خصوصی را در کمترین زمان و با بهترین مصالح چادری اعلام می دارد.

یکی از کاربردهای مهم سازه چادری غشا استفاده از آن جهت پوشش پارکینگ های ماشین و پایانه های مسافربری تحت عنوان سایبان ماشین، سایبان پارکینگ متحرک و سایبان پایانه های مسافربری است که به دلیل تنوع رنگ و کیفیت بالای این سازه ها و استفاده بهینه از فضا کاربرد بسیاری دارد.


tetra

طراحی و اجرای پارکینگ های چادری

استفاده از سازه چادری غشا جهت پارکینگ های چادری، پارکینگ های پارچه ای ماشین یکی از موارد جدید استفاده از سازه چادری است. شرکت سازه چادری غشا مفتخر است که پروژه پارکینگ های چادری بسیاری در سراسر کشور اجرا نموده است. تصاویر این بخش پروژه پارکینگ اجرا شده برای منزل مسکونی در لواسان- تهران توسط سازه چادری غشا می باشد.

سایبان چادری پایانه تاکسیرانی

بهره بردن از سازه چادری غشا به عنوان سایبان پایانه تاکسیرانی یکی دیگر از کاربردهای سازه چادری است که طرحی نوین و زیبا به پایانه های مسافربری و تاکسیرانی می بخشد. شرکت سازه چادری غشا به صورت تخصصی به امر ساخت سایبان های چادری و پارچه ای به منظور پوشش ایستگاه های تاکسی می پردازد. پروژه مورد نظر مسقف کردن پایانه تاکسی در شهر تهران است که توسط شرکت سازه چادری غشا اجرا گشته است.

سایبان پارچه ای پایانه اتوبوسرانی

یک دیگر از کاربردهای سازه چادری، بهره بردن از ان به منظور مسقف کردن ایستگاه های اتوبوس و ایستگاه های مسافربری است که شرکت سازه چادری غشا مفتخر است که اولین شرکت جهت تولید سایبان چادری پایانه های اتوبوسرانی می باشد. اعکس های این بخش پروژه اجرا شده سازه چادری غشا برای پایانه اتوبوسرانی در اصفهان است.

Owner Image

سازه چادری غشا

شرکت سازه غشایی NHA به نمایندگی از چندین شرکت خارجی از آلمان ، فرانسه و کره جنوبی از سال ۱۳۸۶ اقدام به فعالیت نموده است . و با استفاده از مهندسین مجرب از دانشگاههای دولتی و با سابقه بالا به طراحی سازه چادری برای پروژه هایی از قبیل سقف استادیومها ، سقف نورگیر مراکز خرید و سایبان بهارخواب و تراسها و بسیاری موارد اقدام و محاسبات کششی بسیار پیچیده ای را انجام داده که توسط گروه های نصاب چادر این شرکت در تمام نقاط ایران به اجرای سازه های چادری به اتمام رسانیده است. و در پایان شرکت سازه چادری NHA تمام تلاش خویش را جهت اجرای پروژه های موسسات دولتی و خصوصی را در کمترین زمان و با بهترین مصالح چادری اعلام می دارد.

پارکینگ چادری فرودگاه

پوشش پارکینگ ماشین با سازه چادری

بدلیل پذیرش حجم بالای مسافر برای فرودگاه کوئینزلند شمالی (متوسط 300000 مسافر در هر ماه )، مدیران این فرودگاه تصمیم گرفتند تا سقف چادری تحت عنوان پوشش پارکینگ چادری اجرا سازند تا رضایت مشتریان خود را بخصوص در فصل باران های موسمی افزایش دخدن. پارکینگ های چادری اجرا شده برای فرودگاه کوئینزلند شمالی مقاوم در برابر طوفان های معمولی و باران های موسمی می باشد که توسط گروه معماری MakMax با طول عمر بسیار بالا طراحی شده است. این پارکینگ پارچه ای در ابعاد 4000 مترمربع با بهره بردن از پارچه های غشایی pvc تهیه گشته اند. این سازه ظرفیت پوشش 140 اتومبیل را دارد که در سال 2012 به بهره برداری رسیده است.

اطلاعات بیشتر

Content Img Left

پارکینگ پارچه ای- سایبان ماشین

پوشش پارکینگ مدرن مرکزخرید

مدیران این فروشگاه تصمیم گرفتند تا پوشش پارچه ای تحت عنوان پارکینگ چادری اجرا سازند تا رضایت مشتریان خود را بخصوص در فصل باران های موسمی افزایش دهند. پارکینگ های چادری اجرا شده برای این مرکز خرید ماشین های مشتریان این مرکز را در برابر آب و هوا و باران های موسمی حفاظت می کند. پارکینگ ماشین اجرا شده برای این مرکز خرید توسط گروه معماری MakMax با طول عمر بسیار بالا طراحی شده است. این پارکینگ پارچه ای در ابعاد 4000 مترمربع با بهره بردن از پارچه های غشایی pvc تهیه گشته اند. این سازه ظرفیت پوشش 200 اتومبیل را دارد که در سال 2012 به بهره برداری رسیده است.

اطلاعات بیشتر

Content Image Left

تامین کنندگان سازه چادری

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Logo

تهران - خیابان ولیعصر - روبروی درب اصلی پارک ملت - مجتمع رز پلاک64 واحد 14

تلفن های تماس جهت سفارش و هماهنگی های لازم

  • 021 220 38 245
  • 021 220 53 872